Zrobiłem super spacer modelu pasa

Zrobiłem super spacer modelu pasa, że ​​od dawna praktykowane moje stopy skrzyżowania z każdym krokiem.

Pan Johnson wstał. Miał statywu a teraz ustawić kamerę w twarz z kanapy. Widziałem ogromny namiot w jego spodniach. Potem podszedł do mnie. Wziął mnie za rękę i zaprowadził mnie przed kamerą. Wziął moją głowę w jego silne ręce, palce sznurowanie w moim długim jedwabistym włosem. Przechylił głowę do tyłu i pocałował mnie. Moje usta rozchylone, a on pracował jego mięśnie języka w ustach. Czułem się jak topnieją rękami przesunęła się w dół moich pleców i ujął mój napięty, ładna, ale wciąż boleśnie tyłek. I niech się głęboki jęk. Jestem pewien, że mógł poczuć ciepło moich zaczerwienione pośladki na zaczerwienione dłoniach.
1
Pan Johnson chwycił garść moje włosy i pociągnął mnie tak, że odwrócił się i już do czynienia z dala od niego. Szeptał mi do ucha. „Nadszedł czas na większą część kary, Chrissy.”

„Y-y-y-es, sir.”

Przyciągnął mnie do siebie i mogłem poczuć twardego puchnąć jego klub podobne kogut przed moim ciasnym, gorącym okrągły mały tyłek.

Pracował ręce w moim biustonosz i zaczął szczypać moje sutki. Bolało, ale tak szybko, jak on to zrobił, moja własna cock wpadł prosto znowu wystaje z przodu mojego stringi. Jego zęby zatopione do mojego ucha. I piszczał z bólu i wił się, ale on po prostu wyciągnął mnie mocniej na jego ciele. Szarpnął mnie do poręczy kanapy i wyrzucił mnie przez tak moi ładne pośladki ponownie wskazała niebo. Jedna z jego rąk była na moim karku, popychając mnie w dół. Słyszałem go niezdarnie jego spodnie z jego drugiej strony. Kopnął moje rozkroku i podszedł bliżej. Czułam jego ogromny, gorący, mięsisty kogut twarde przeciwko mojego dekoltu tyłek. Starał się przeniknąć mój mały, ciasny mały otwór dziewicą, ale byłam spięta, mój tyłek wciąż bijącym w rozpalonym bólu, a nie w jakikolwiek sposób gotowy do ataku przy tak ogromnej rzeczy. Błagałam i błagał. „Nie, proszę, nie, panie Johnson, Będziesz podzielone mnie na strzępy, No, no, no, no, no, no, proszę.” Jego kogut, śliskie pre-cum przesuwać w górę iw dół mojego dekoltu tyłek, ale nie dalej we mnie.

Pan Johnson cofnął się, chwycił mnie za włosy i obrócił mnie w inny sposób, więc teraz twarzą do niego. Popchnął mnie na kolana. „Suck it, baby,” rozkazał.

I stanął twarzą w twarz z potworem z penisa. Miałem wielką ulgę, że ten kij baseballowy nie zmuszając swoją drogę do dupy, ale nie sądziłem, że mogę zacząć się zmieścić więcej niż niewielką część jej w ustach. Trzymał w tył głowę i zmusił mnie do podjęcia jego monster cock głęboko w ustach, spychając w gardle, więc miałem odruch wymiotny i złapać powietrza. Moja maskara stał się bałagan na nowo, jak znów łzy spływały mi po policzkach.