Założyłem się w nią. Krzyknęła z smutku, atoli nie chciała

Wprowadził się w nią. Krzyknęła z płaczu, wszakże nie chciała, bym zakończył. No wtedy ją dmuchał, prowadząc tymczasem jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, i ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, dokąd stanowię trysnąć.

– Grupę w dupci, rata na cześć

To trysnąłem. Potężnym ładunkiem nasienia dokonałby jej dupcie, po czym przeznaczył interesu i rozpoczął zwracać strugi nasienia na buzia. Ola zaczęła mi obciągać, więc stronę nasienia wylądowała jej w ustach. Wyglądała dobrze: z dupki wypłyną nasienie, nasienie na bród oraz we włosach oraz sperma, jakiej nie dała konferencji połknąć, przelewająca się z ust. Spoczął na planecie, ona rozpoczęła mi na kolanach. Odpoczywaliśmy po seksie, przeżywali się obecnie ubrać gdyby szybko…

Z krzewów z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia jest spośród zastępu Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w jedyny raz, szczupła.

– Oraz co tu się wyrabia? – zapytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tutaj działasz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą konferencję w namiocie. Zainteresowała mnie. Fajnego jesteś pieska Ola, jednak od teraz to Wy dwaj jesteście moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola obecnie wkurzona

– Owszem więc kieruj – powiedziała Olivia i z ironicznym uśmiechem pokazała nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje dumy! – rozkazała Olivia z uśmiechem. Zacząłem całować jej pozorną stópkę, na jakiej planowała ciemne superstary (a czarne stopki). – Lizać spożywa, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, oraz bliskim oczom przejrzał się… strap-on. Na oko posiadał ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, zatem chwilowo się zabawimy! – stwierdziła spośród obecnym miejscowym uśmiechem Olivia…