Wydaje się, że nie został

Wydaje się, że nie został stosowania się i główny zalecane I natychmiast przeniósł się do wszystkich zaawansowanych klas. Nie miałem zamiaru zmiany w środku roku szkolnego, ale głównym był przekonany, że będę w stanie podjąć się dodatkowej pracy bez problemu. Po godzinie iz powrotem zdecydowałem się na jeden zaawansowanej klasy. Moi rodzice zgodzili się, a ja wpadłem na inny lekcji matematyki dla pozostałej części roku.

Trzeba było widzieć twarze innych uczniów, jak wszedłem do mojego pierwszego dnia zaawansowanej klasy. To były honorowe i studenci, mimo że było super z nimi na sali, nie wydają się być bardzo podekscytowany, aby zobaczyć mnie tam. Tylko ludzie, podniecony do mnie sex za darmo były trzy Amigos. Ci faceci pompowano, że to będzie w swojej klasie i chciał mi usiąść w pierwszym rzędzie obok nich. Grzecznie odmówiłem i przeniósł się do tyłu sali, jak zwykle.

erotic-429760_1280

Okazało się, że klasa była cholernie trudne! Nie było, nie będzie w stanie wybrzeża przez jak miałem w algebrze. Po raz pierwszy miałem do odrabiania zadań domowych i badania dla klasy. Spotkałem się również Katy w tej klasie i mamy razem świetnie. Martwiło mnie trochę, że Diane było tak zimno na nią, ale Katy nie przeszkadza.

Ponieważ byłem coraz tyle seksu z Diane nigdy nie pchnął dostać coś z Katy. Byliśmy przyjaciółmi i choć było gorąco nigdy nie ubrane. To nie miało dla mnie znaczenia; I cieszył się jej towarzystwem i jej ostry dowcip. Katy był zabawny i szybkie, zawsze z uśmiechem i żartów. Diane była zdecydowanie zazdrosna, ale, jak Smitty przypomniał mi, że była tylko moja kurwa kolego.

Po kilku tygodniach zapytałem Katy, a ona wydawał się zaskoczony. „A co z twoją dziewczyną?”

„Diane nie jest moja dziewczyna”, powiedziałem. Katy wyglądała podejrzanie i postanowiłem powiedzieć jej prawdę. Opowiedziałem jej o Diane i naszych przygód. Pomyślałem, że chciałbym powiedzieć mi odkręcić, ale ona słuchała, a nawet szturchnął więcej szczegółów. Kiedy skończyłem siedziała cicho o tym myśleć.

„Ok”, powiedziała w końcu.

„Ok, co?”, Zapytałem.

„Będę się z tobą, ale mam jeden warunek”, zawahała, „Diane ma iść z nami.”

Rozdział 4

Moja praca w garażu pracuje dobrze. To dało mi dodatkowe pieniądze, a ja spotkałem ukraść na starym Chevelle, że jeden z klientów chciał pozbyć. Jesse, mój szef sekschat, pomógł mi z papierkowej roboty i dał sugestie dotyczące sposobu postępowania w sprawie przywrócenia go. On nawet zatrzymaliśmy późno w nocy we wtorek, aby pomóc mi pracować na samochód, aby dostać go w formie. Myślę, że dlatego, że złapany na szybko, był gotów być pomocne.