Wstaję z fotela

Kiedy byłem mały, aby je ujawnić, całując miękkiej wewnętrznej stronie nogi, nie mogę pomóc, widząc kontury majtki kabaretki pod sukienkę i to mnie nakręca jeszcze bardziej. I zbliżyć się, całują swoje biodra i uruchomić ręce pod krawędzią sukni. Twoja skóra jest nie wydaje się być cieplejsza i bardziej miękkie, elastyczne tkaniny i ściąga jej majtki podoba. Chcę, aby uwolnić się od nich, niech twoje piękno i cieszyć się wolnością ty.

Wstaję z fotela, ja cię pocałować w usta i schodzi ramiączka sukni do swoich wdzięcznych ramion. Spędzam ręce na ramionach i szyi, narażając swoje urocze, wspaniałe piersi. Moja gorąca dłoni spalone jak fajne delikatnej skóry piersi, wziąłem przez ciężki półkuli i kompresji ich, nie zatrzymując jego pocałunek. Moje palce są własne elastyczne sutki i stymulować je i dając przyjemność tobie i mnie.

Podniecenie mnie przytłacza, a myśl o swoich smukłych nóg nie pozwoli pójść na sekundę. Niechętnie przerywa pocałunek, delikatnie układać z powrotem na stole i unieś nogi w powietrzu, na jego barkach. Jest niesamowity widok – twoje smukłe nogi, widzę większość obcasach do bioder, i mogę pieścić ręce na całej długości …

Muszę podłączyć majtki ręce i ciągnie je ze sobą, odsłaniając swoje krocze. Lubię delikatne piękno Twoich płatków – jesteś w niewytłumaczalny sposób piękna tam, Anya, w kontynuacji tych pięknych nóg. Płatki już lśniące kropelki wilgoci i nie miałem wyboru, ale rozpinać spodnie, się zaczerwienił penisa i wejść w ciebie, trzymając biodra i oglądania piękne piersi, kołysząc się w czasie z moich pchnięć.

I pieścić twoje stopy i kolana, ręce całować twoje stopy i nadal iść z tobą, dopóki radość nie obejmuje nas obu … Nie obchodzi mnie, czy słyszymy kogoś na korytarzu, a to, co myślą.

Ona tańczy to było bardzo widoczne. Elegancki kształt, talii i smukłe piękne nogi, które prawie zawsze były pokryte czarne majtki. Mój wzrok padł na jej często bardzo młode małe piersi, bezpieczne szkolne mundurki. A kiedy Sasza wstał z krzesła szkoły, patrzyłem jej tyłek pompowana bujne, gęsto pokryte samych spodniach. W przeciwieństwie Nastya, była skromna dziewczyna, ubrana tak, że nie było nic naprawdę otwarty, więc musiałem na to patrzeć różnych bluzek i bez nich. Ale Nastia było inaczej. Długie brązowe włosy osiągnął zgrabne, młode, duże piersi, oczywiście w trzeci wymiar. Zielone oczy, łagodne, lekko pogryzione wargi. Jej płaski brzuch, piękna figura naprawdę mnie lubi. Nastia, w przeciwieństwie do Sashy, nie był skromny. Przeciwnie, nawet zboczone .. Ona często ubrany w koszulę, który rozpiął górny guzik, to jest bardzo silnie stoi jej słodkie piersi. Raczej krótkie spódniczki, spódnice, które są zawsze latających na wietrze i wykazały małe białe majtki, noszone na jej tyłek izyashnuyu.

To był wspaniały czas, ale to był najsłodszy w klasie siłowni. Ulżyło mi, a na ławce rezerwowych, czekałem na dziewczęta zmienić ubranie. Z szatni, poszli nad otwartymi koszulki, z których wyłonił klatkę piersiową i ładne spodenki, że mnie podnieca każdej lekcji NAT-ry. Nogi Sashy były gładkie, z schludne opaleniznę, a ona była kimś innym wręcz przeciwnie – blado. Sasha mnie lubi, ale Nastia jeszcze silniejsza. Często, w klasie, wymieniliśmy spojrzenia, uśmiechy i ogólnie słodką transakcję. Ale początek historii końcu zaczyna.

Raz, że to moja kolej na służbie w klasie. Nie jestem bardzo zadowolony, że, po drugie zmiana mnie bardzo zmęczony. Ale tutaj, główny asystent ogłosił moje przeciwników …

– Anastasia i Aleksander z nim – powiedziała.