Wspominam się Peter(Piter) również jestem nieśmiałym facetem

Cześć! Wskazuję się Peter(Piter) natomiast istnieję cichym chłopakiem lat 17 o idealnej kompozycji ciała dzięki szkoleniu parkour. Przedstawię wam o wczasach, które odegrały się rok owemu. Rodzice powiedzieli, że biegniemy ponad morze co mnie bardzo ucieszyło, ponieważ wówczas donikąd nie byłem natomiast mogłem odbierać na artystyczne dziewczynki a zabiegać wakacyjnej przygodzie.

Dowiedziałem się, że jedziemy do Studni Morskiej na tydzień. Po znacznej oraz nudnej podróży udaliśmy się do kolegach, jacy tam byliśmy.

Umówiliśmy się spośród nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było elegancko, słońce świeciło, fale obijały się o kraj, a piasek jak przeważnie był niechętny. Mój wspólnik oraz ja zaskoczyli odtwarzać w skórę, po kilkorgu minutach spotkała nam skóra za parawan, przeciągnął i przeprosiłem plus w ostatnim momencie serce zapomniało mi bić, rola się zatrzymała, natomiast mi było gwałtownie. Zza parawanu ukazała mi się piękna, atrakcyjna dziewczynka w wieku 17 lat. Włosy czarne do ramion, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, wzrost tak 167 cm. Miała niebieskie bikini odróżniające jej oczy. Jędrny tył i bogate piersi. Powiedziała śmiejąc się : 

– Nic się nie stało, niezmiernie cenię koncertować w kulę, umiem się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, pracować spośród taką uroczą służącą w gałę zatem niczym wykryć igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się a spytała jako mi na miano ?

Odpowiedziałem:

– Peter, oraz twoje ? 

– Ania 

– Ania, piękne imię

Podziękowała i zapoczątkowali wykorzystywać. Po skończonym dniu na plaży poszliśmy na lody oraz ruch. Zabrał z niej kawałek telefonu a namiary gdzie się zastrzegła i wcale jest. Dzień później nie znajdował jej na plaży, dzwoniłem, jednakże jeszcze nie odbierała, wieczorem rodzice pojechaliśmy gdzieś do sąsiadach, a do wyrabia zadzwoniła Ania, byłem zaskoczony, ale dobry, zabrał oraz umówiłem się z nią na marsz wieczorem po plaży, gdyby tak szli, co wszelki czas wpatrywaliśmy sobie w oczy. Po plaży zaprosiłem ją do siebie na jakikolwiek obraz, czy dodatek w tym biegu. Zatelefonowałam do tatów i pojechaliśmy. W wieżowca walczyliśmy film (horror) oraz znosili się na rozkładanej wersalce, po chce co raz obok siebie. Po filmie puściłem muzykę romantyczną z komputera i położyłem się nieopodal niej. Zerkałam w moje oczy, i ja w niej, było mega słodko.