Weszła do domu z łaski i przepływu, jak jedwabiu taniec na wietrze

Weszła do domu z łaski i przepływu, jak jedwabiu taniec na wietrze. Jak Robert, trzydziesto dwulatka pracownik budowlany, jaki kiedykolwiek udało się wylądować ten dziewiętnaście letniego bogini nigdy nie znasz. Poprosiłem ją, żeby usiąść i zrobić sobie wygodne. Następnie udałem się z powrotem do mojego pokoju, aby uzyskać kontrakt z mojej kurtki z poprzedniej nocy. Zrobiłem krótki przystanek w biurze, kserokopii dokumentu i umieścić oryginał w moim bezpieczne.

Cofając się do salonu, mam inne papiery się Barbara. Gdy wzięła je, udałem się z powrotem na krześle i napełnił szklankę. Kiedy spojrzał w górę od mojego zadania widziałem dezaprobaty spojrzenie w oczach Barbary. Usiadłem szklankę z powrotem w dół i czekał. Jak czytała oglądałem emocje grać na twarz i ciało. Najpierw była ciekawość, która szybko rozpuszcza się w sztywnym kręgosłupem gniewu. Jako jej twarz zaczęła się czerwienić ze złości widziałem jej palce zaciskają się na papierze. Potem była inna emocje zaczynają się tam powierzchni, nie mogłem położyć palec na nim aż zdałem sobie sprawę, przez to wszystko była zakłopotana.

couple-731890_1280

„Nie wierzę, że ten pieprzony draniu!”, Krzyknął nagle. „Czy mogę zrobić to ze mną, proszę?”, Ona nadal trzymając się papiery.

„Za wszelką cenę”, powiedziałem, uśmiechnął się. „Chcę, żebyś coś wiedzieć przed wyjazdem z powrotem do – o tym dyskutować – z Robertem. Nie mam zamiaru dokonywania spełnisz ten kontrakt. Chciałem go mieć twardą lekcję. Jeden, że nigdy nie zapomnę. ”

„Och! On będzie miał twardy lekcji w porządku. „Powiedziała, że ​​w bardzo zaskakująco łagodnym głosem. Wstała i bardzo sztywno podszedł do drzwi. Wdzięku Anioł darmowa erotyka, który poleciał do mojego domu był teraz demonica z piekła na jej umyśle. Patrzyłem z moich drzwiach, jak wróciła do domu i wszedł.

Jak usiadł z powrotem w fotelu, aby posłuchać fajerwerków, wziąłem mojego drinka. Smak był gdzieś pomiędzy kwasem akumulatorowym i kaszel. Po drugim łykiem Wstałem i wylał resztę szkła zlewu. Jedynym płynu w mojej lodówce było pewne mleka tak stary, że jest to ciało stałe. Myślałem, że to czas, aby przejść do sklepu. I nie były zakupy w ponad roku. Z jakiegoś powodu, chciałam ugotować coś dla siebie dzisiaj.