Wejście do macicy wygląda prawie jak twój razrezik na czele prącia

Czy to boli?

– Tak, trochę, ale jest ospały ból, że chcę przeżyć to jeszcze raz i jeszcze raz. Czuję, że on ją całuje!

– Jak to jest?

– Wejście do macicy wygląda prawie jak twój razrezik na czele prącia. I oto teraz jest dociskane moje usta … To wspaniałe uczucie. Więc on popycha wejściowe i wchodzi do polgolovki środku … Och, to jest podobny do francuskiego pocałunku. San Sanych rękę nad grzbietem i spróbuj ponownie, aby wejść. To jest coś nadzwyczajnego! Więc to jest kurwa mało. Wydaje mi się, że został otwarty tak, że cała głowa w dół do końca. To jest jakiś pojebany! Podwójne Kurwa! Ty pieprzona mi Seryozhenka zawsze seks darmo cipki i San Sanych Teraz kurwa w cipki i do macicy. Chodź, San Sanych Dolby jej, aby wiedzieć, jak nowa. Twoje jaja są tak ładne uderzenie na łechtaczkę. I Noodle.

feet-224680_1280

– Tak, będę zakończyć rozmowę. Gdzie mogę skończyć?

– I strasznie chce, co byś ponownie zatrzymany go do macicy i zakończył się właśnie tam. Och, mam zamiar umrzeć z nadmiaru emocji … Kurwa! Jego jet hit tyle w przeciwległej ścianie m … skończę!

– San Sanych, wydaje przytomność.

– Postawmy ją na kanapie, a ty, jeśli chcesz seks darmo, możesz też ją przelecieć. Nawet w dupie, to teraz tak.

– W rzeczywistości, podczas przejebane, ja dwukrotnie zakończona. Strzeżcie wynika, konieczne jest umieszczenie go w taki sposób, aby nie plami arkuszy.

– A ty się nie zdarzają się chce go polizać?

– Faktycznie, chcę, ale waham.

– Nie ssy, rób co chcesz, a potem żałować, ale zbyt późno, aby być – wszystko wchłania. Aby właściwie jak podoba Ci się mój cum?

– Normalnie, neprotivno, mniam-mniam.

– Jak Ci się jej cipki zepsuty?

– Zbyt dobrze, podoba mi się. Teraz stało się wreszcie prawdziwą kobietą. Ona wydaje się pochodzić dookoła.

– Och, co się ze mną stało? Gdzie jestem? Dlaczego jesteśmy nadzy trójkę na kanapie?

– Już dobrze, kochanie. Jesteś w domu, to San Sanych tylko pieprzył aż stracił przytomność, a ja lizać cię. Jesteś tutaj tak dużo cieczy! Wygląda na to, że przedstawia Państwu skvirta, jeśli wiesz, co to jest.

– Do tej pory tylko teoretycznie znane. Byłam pewna, że ​​nigdy nie przeżyć prawdziwe. Ale wciąż miał szansę. Dziękuję San Sanych! Jesteś taki fajny stud erotycznerozmowy.pl. Teraz możesz się pieprzyć mi tyle, ile chcesz i kiedy chcesz …

– A ja?

– I ty też możesz poebyvat regularnie, za umożliwienie mi doświadczyć takiego szczęścia, ale San Sanych poza kolejnością. Również San Sanych, zawsze możesz mnie powstrzymać. Nawet jeśli mogę zajść w ciążę, nie będzie wobec Siergiej. Jednak Seryozha?

– To prawda, moja miłość.

– Cóż, jeśli ciąża nie jest pożądana, jestem gotowy, aby przejść do aborcji, do takiej zabawy doświadczenia znów, podobnie jak gorący strumień spermy trafić bezpośrednio do macicy. To nie jest nadawany przez słowach uczucie.

– Daj spokój. A jak się czujesz?

– Zwykle po naszych połączeń, nie chcę niczego, erotycznerozmowy.pl a teraz jeszcze nie odzyskane z pierwszego aktu, a już chce iść znowu …

– Jesteś piękny, moja droga! Kocham cię! Chcesz ssać San Sanych? Spójrz, jak przystojny! Już kolejny jawi się jako żołnierz cyny.

– Nie jest żołnierzem, a żołnierz! Naprawdę chcę! To takie fajne, duże, muskularne, dobrze, prawdziwa Kutas z dużej litery.