W oczach błyszczały

W oczach błyszczały łzy Tatiana i znalazłem go? Nie, nie wydaje. Na dole ktoś przyszedł do wejścia, tasowanie i mrucząc coś pod nosem. Walczyć na oczach sąsiadów, chciałbym jeszcze posłuchać mniej niż w historii wersji Tatiany. Zawahał się przez chwilę, Otworzyłem szerzej drzwi i cofnął pozwalając jej wejść.
– Chodź – wydałem.
Kiedyś poszedł nieśmiało i pochylił się do Tatiany, zamknął drzwi. Jej kolor włosów miedzi zapach szamponu albo jakieś perfumy, ale raczej duchy.
– Zdejmij zawiesza kurtki na wieszaku w przedpokoju, zdjąć buty i odbyła się w hali. Albo mam rozmowę w korytarzu postanowił założyć w dół? To nie będzie działać – powiedziałem.

– Czy przytulne i piękne – powiedziała Tatiana.
– Dziękuję – powiedziałem sucho, jak to możliwe.
I wskazał nią na kanapie i usiadł na krześle komputerowym, wdrożeniem go przed nią.
– Masz godzinę, maksymalnie dwóch, – powiedziałem – słuchać.

 

Tatiana wzięła chusteczkę z torebki iz jakiegoś powodu zaczął kręcić go w dłoniach. Zaczęła swoją historię kilka razy rozpłakała się i wyszedł do łazienki, aby się odświeżyć. Zrobiłem jej herbatę i zobaczyła go, ręce jej się trzęsły. Jakoś ukończyła historię, i odwrócił wzrok. To była historia suk, które okazało głowy uwagę mężczyzn, historia suki zanurzyć się w opowieści o złym zakończeniem. Facet, który stał się jej mężulek, praktykuje pewne rytuały, a następnie wszystkie jego romantyczny język poetycki nonsens docierane krew, on został wycofany, zaczął ją bić, i tak go zostawiła. Zdała sobie sprawę, że wszystkie te ataki, a jej głupota obliczono niepotrzebnie podkreślają mnie, ale żebym się z nim, ale, zgodnie z Tatyana, przyszła świadomość, że mnie kocha, a jeden prawdopodobnie wciąż kocha. W skrócie, głupia historia uwikłany w życiu tego świata. Milczałem. Spojrzała na mnie, ale milczał i nic nie powiedział i nie poprosić o cokolwiek podczas jej spowiedzi