Usiadłam na kanapie

Usiadłam na kanapie i wyjrzał przez okno, poczułem jej dłoń na ramieniu. Odwróciłem się do niej i spojrzał jej w oczy. Przysunęła się bliżej. I odwrócił się do okna. Tatiana westchnął. Wstałem, uwalniając rękę, podszedł do okna i założył ręce na ulicy zaczął padać deszcz. Po odstaniu przez minutę, słyszałem, wstała i poszła do kuchni, otworzył wodę i umyć szybę, a następnie zadzwonił rozbite szkło w zlewie, a kuchnia była spokojna. Poszedłem do kuchni i zobaczyłem, że Tatiana znowu płakać, opierając sex telefon tanio czoło antresoli oraz zlew z rozbitej szklance krew kapie z cięcia na jego palec. Po cichu odwróciła się w ręcznik i mała rana na palcu ścisnął. Ukryła nos w mojej klatce piersiowej i przytuliła mnie ręką za plecami. Staliśmy w milczeniu, jak dziesięć minut, na ulicy przed szeleściły deszczu jesienią. Tatiana siedziała na krześle w kuchni, wziąłem dwie filiżanki i wykonane herbatę.

– Tak – zapytałem – czego chcesz? W rzeczywistości, szczotkowanie bok wszelkie konwencje.
– Ty … – Tanya szepnął ledwo słyszalny, rumieniąc się lekko, ale patrząc mi w oczy – nie tylko pod względem płci, ale w ogóle. Być z tobą. Wiele razy myślałem o twoich pocałunków i uścisków, reprezentowana jak kochać się z tobą w różnych pozach w różnych miejscach, jak zasnąć i obudzić się ze sobą. Jak można ugotować posiłek, udar swoje rzeczy. Ale to jest tylko sen, sen, a dookoła sex telefon tanio zupełnie innej rzeczywistości. Jestem zmęczony życiem tak, szczerze. Jak dużo zostało powiedziane przez moje głupie i niepotrzebne, ale gorzej było zrobić wiele głupich rzeczy. Bliskość unloved człowieka – to jest nie do zniesienia. Próbowałem przekonać się do myśli, że jest lepiej niż ty, doceniam, bardziej humanitarne, ale to było nie do zniesienia.

body-1263068_1280

– Mimo to, rzucili się do wyjść za niego i dał mu, a potem wielokrotnie, gotowi twierdzić, że seks oralny nie zdać strony – trudno powiedziałem – zobacz, jak się okazuje, w życiu, ze względu na inny, o rękę , pleasuring go, spał z sex telefon tanio nim w jednym łóżku, a teraz co? Lubię wszystko to wziąć? Jak mówi przysłowie, – dla Ciebie i „próbka”, aby umieścić nigdzie. Jakoś.