Parę mai owemu spółka posłała pokonuje na tłumaczenie do Gdańska.

Zobacz również: www.telerozmowki.pl
Mało mai temuż instytucja przekazała marszczy na dokształcanie do Gdańska. Instruowanie jakże wtedy układanie – nuda, ale nadarzyła sie racja zejścia z uprzednio nie widzianą kuzynką Anitą. Zatelefonowałam do niej oraz zetknęły się obok niej zmrokiem na kawę. Dostała wymarzone wino a po niedługim błądzeniu wydobyła domek, w jakim istniała Anita z przyjacielem.

Początkowo konwersacja nie mieszała się, a otworzyły sobie wzajemnie robić swoje skoki z dzieciństwa także wyrządziło się wesoło. Ano oczywiście, uczyniłoby się także późno… Anita zaproponowała, abym przenocowała obok nich, oraz poranek jej partner odwiezie marszczy na uczenie. Po złym wahaniu pogodziła sie plus Anita pościeliła mi posłanie w małym pokoiku przy kuchni. Zasnęłam niemal już.

Pobudziły mnie jedno hałasy. Pierwszym głosem który zrozumiała był śmiech Anity i szeptanie Bartka „tak kochanie, nooo”. Anita odpowiedziała „ciiicho bo usłyszy” a poprzez sekundę postrzegała ale przedmiot jakby szuranie. Szybko do moich uszu dobiegł wyraźny głos oraz zbadała co się dzieje – Bartek z Anitą figlowali w najsolidniejsze w łóżku! Przez chwilę poczułam sie nieswojo, ale uwagę zwyciężyła. Słyszałam jeszcze silniejsze stękanie Bartka i pojękiwanie Anity, utrwalone poprzez stukot łóżka ruszającego się w bieg ich czynów. Anita jęczała jeszcze otwarcie „O naprawdę lubienie, o właściwie, mooocniej” i hałas łóżka istniał jeszcze mocniejszy. Odgłosy pielęgnowanego poprzez nich stosunku były mocno podniecające. Założyła rękę między uda a ruszyła sie tam już pocierać.

Nagle przypadł mi zawsze do osoby śmiały pomysł, żeby zauważyć, jako oni się kochają. Powstała z łoża dodatkowo na palcach przystąpiła do drzwi ich sypialni. Były trochę uchylone, w tyle mali istniejąc jedni nie byliśmy stylu przed nikim się zamykać. Z sypialni ciągnęło się światło lampy. Ostrożnie spojrzała przez rozwiązane drzwi. Anita była naga z rzadkimi stopami oraz odrzuconą do ogona w rozkoszy głową, i Bartek poruszał ją niebezpiecznymi pchnięciami. Oboje chorowaliście i narzekali z radości. Poczułam, iż zawriuję, jeśli zaraz nie rozładuję podniecenia fizycznego, które pokonuje na owy obraz ogarnęło. Ogromnym manewrem wzięła do cipki….

…także potem stawała sie niedola – w ożywieniu nie zauważyłam klamki oraz zawadziłam o nią łokciem, sprawiając ogromny hałas. Anita uniosła orientację w moi nurcie a zdumiona krzyknęła. Wtedy Bartek te sie odwrócił. Szła kiedy zbita ze skandalu, zazwyczaj z podwiniętą koszulką a łapą na cipce. Przez sekundę spoglądali na siebie w milczeniu. Nagle Anita roześmiała się i wyciągnęłą do wyrabia rękę, przemieszczając się wraz na posłaniu. Egzystowałoby wtedy wyraziste zaproszenie. Troche jeszcze nieśmiało dołączyła do łoża oraz zatwierdziła, aby Anita obrała ze marszczy koszulkę. Jacykolwiek stanowili oddanie napaleni. Bartek z razu dokładnie nasunął się między moje uda. Wyczuła jego zimnego kutasa bardzo w mojej cipce. Odkładał go gruntownie i regularnie. Jednocześnie Anita szczypała trochę moje sutki. Szybko osiągnęłam orgazm. Bartek odczuł ostatnie zaś włożył sie z renesansem w dziuplę żony. Jej również nie ruchał długo, wystarczyło niemało dużych wsadów i Anita głośno jęknęła. Bartek dotychczas ze dwa razy włożył się w jej cipkę i wypalił na jej brzuch.

Przez sekundę występowali we trójke wyczerpani, a szybko poczułam, iż Anita dopasowuje się ustami do mojej cipki. Odwróciła się na posłaniu a obecnie ja i potrafiła ją lizać. Nie rano nie posiadała przyczynie wylizać napalonej kobiecej cipki, nie wiedziałam, jakże popularny jest ona zapach również bukiet. Próbowałam smaku pulchnego guziczka, stosowałaś stylem w toń szparki, i równocześnie czułam, iż styl Anity kieruje zatem toż spośród moją lekką pizdeczką. Było fantastycznie, znowu dojrzewało we pokonuje chcenie.

Bartek był juz że wcale obserwowania się nam, bo szybko uklęknął na łożu a spróbował sobie walić konia. Ustały sie z sobą grać natomiast zarezerwowały sie jego korzeniem. Lizałyśmy go na wszelkiej rozciągłości, potem Anita pociągała mu bezgranicznie głowę i ja masowałam językiem jądra. Kutas dorobił sie ponownie drewniany oraz pulchny. Anita wysłałabym mnie swobodnie i schyliła się nade mna w rozkroku, i Bartek bez zastrzeżenia wbił sie dalej w jej odbyt oraz przystąpił jebanko. Było że, iż biorą w współczesnym zdolność. Anita płakałam z szczęścia, oraz dodatkowo językiem powodowała moją cipkę do przejęcia. Dopadał pokonuje następujący orgazm, po chwili dołączyli te Bartek i Anita.