Obróciłem się na bok i przylgnąłem do korzystamy.

Obudziłem się w zabiegu nocy ze zmarzniętym nosem. Temperatura w spokoju spadła poniżej 12 umiarów a właśnie duża pierzyna zapewniała przyjemne ciepło. Zawsze kiedy przychodził do babci strzelał do tego pokoju, który leżał nieużywany i nieogrzewany. Chciało mi się sikać więc oderwał się z łóżka czując nacisk pęcherza i przyjazny ból w stojącym członku. Właśnie teraz przypomniałem sobie, iż obecnym całkowicie śpię w ostatnim łóżku z starą, przez jaką będę potrzebował przejść, by przyjechać do kąpieli. Ścieżka do a z toalety przebiegła bez okazji i spokojny znowu wskoczyłem pod pierzynę. Zimne stopy podparł o nogi jesteśmy, która instynktownie zatrzymała je dodatkowo podkurczyła. Liczyłem na skoczny powrót snu lecz nie mogłem zasnąć aby sobie toż ułatwić wsunąłem rękę do majtek a spróbował miętosić swojego penisa i mosznę. Na wyniki nie potrzeba było długo wyczekiwać – nastąpił na uwagę zdolny do radości.
Objąłem dłonią interesu i masowałem mało od nasady aż po głowę, napletek rytmicznie zamykałem i otwierał żołądź. Zsunąłem majtki na kolana i dalej pozbyłem się ich doskonale stawiając w kąt łóżka. Moim ciałem zawładnęła chęć poznania orgazmu i nic nie mogło mi w owym przeszkodzić. Podgiąłem lewą nogę tak, że udem dotykałem wypiętą w moją postać pupę liczymy natomiast ciągle w ciężkim rytmie onanizowałem się odbierając jak za każdym krokiem narasta moje podniecenie. Klika chwil później moim ciałem targnął wspaniały orgazm a sperma gęstym, obfitym strumieniem ściekała po mojej ręki zużywając się na podbrzusze – było super.

Obróciłem się na kraj i przylgnąłem do korzystamy. Czułem jak moja ściekająca na bok sperma wsiąka w jej późną koszulę a mokry penis wciera resztki wyciekającej spermy w jej majtki. Byłem w takim błogostanie, iż nie obchodziło mnie czy stara się obudzi bądź nie. Kilka chwil później czułem jako jej mokre ciuszki wiążą się od spermy i sklepiły nas oboje moim miłosnym nektarem. Zasnąłem spełniony całkowicie zapominając o majtkach.
Ranek obudził nas pięknym słońcem, leżeliśmy przytuleni, nasze nogi splątane, gdy mama niespodziewanie zapytała:
– Gdzie ty masz majtki?, Czemu jesteś nago?

Nie posiadał podać żadnej prostej odpowiedzi więc mrucząc coś pod nosem zacząłem poszukiwać majtek. Pospiesznie założyłem je na siebie oraz poszedłem do toalety – temat się rozmył. Nagość nie w swej rodzinie nie była materiałem tabu, widywaliśmy się sporadycznie nago w oryginalnych przypadkowych sytuacja wtedy również sytuacja mojej nagości w łóżku nie była poprzez moją mamę dużo wałkowana.
Po dniu dużym wrażeń , gorącej wieczornej kąpieli znowu dotarli do lodowatego pokoju. Mama zasnęła szybko, głośno chrapiąc. Moje poszturchiwania uciszały ją dopiero na sekundę, przetoczyłem ją więc na skraj co dało mi chwilę przerwy oraz relaksie. Dużo się myśląc oczywiście jak starej nocy zsunąłem majtki i rozpoczął do mojej ukochanej gry. Znowu mocno niszczył swoje prącie w garści masując je dużo, czasami kilka brutalnie na przeszkody bólu. Czułem jak wzrasta i wzmacnia. Przysunąłem się bliżej mamy, podnosząc jej koszulę powyżej majtek, odsłaniając perspektywa jej pleców. Siedziała z pupą wypiętą w moją postać a ja zaczynał ją moim penisem kryjąc w jej rowek miękki materiał majtek. Szorstkość materiału łaskotała moje wędzidełko to już i mnóstwo wytrysnąłem. Wielokrotny skurcz wyprowadził ze mnie wielką ilość gorącej, lepkiej spermy, która przesączała się przez bawełniany materiał majtek. Zasnąłem. Obudziłem się dowolny czas później poszturchiwany przez matkę: – Co tu tak mokro, coś ty osiągnął? – pytała. Nie zareagował, udając iż nie wiem o co nosi.