Nieźle jak na pierwszy raz – szepcze suche usta

Nieźle jak na pierwszy raz – szepcze suche usta. – Czy ty, choć wcześniej nie miałem dziewczyny?

– Dobrze, spojrzałem na wiele porno. Nie ma wiele do zobaczenia.

– Vseravno Ci podejrzanie dobry. Chociaż muszę go jednak nie wiele troski.

girl-1258738_1920

Mamy Ola leżały obok siebie na kanapie, delikatnie głaszcząc sobą rozmawiać. Niezręczności, chłodzenie mnie po spotkaliśmy się odbyła. Niektóre pół godziny pasji uczynił nas, dwóch nieznajomych, bliżej siebie.

– Och, nie mieliśmy i nie pozbawić cię dziewictwa – chytry wspomina Olga. – Naprawdę jesteś dziewicą?

– To prawda.

– Nic. Że jesteśmy teraz poprawne.

Ola dół z kanapy, pochyla się nad moim udzie gnić członkiem bierze go w usta, ssąc delikatnie. Z jej zgrabnych delikatnymi ruchami mojego fiuta zaczyna znowu rosnąć.

– Połóż się na dywanie – mówi Olga. – Będzie bardziej wygodne.

Bierze poduszkę i umieszcza go na dywanie. Leżę na plecach, ciało jest zakopane w miękkim stos dywan. Ola usiadła na mnie. Jej ręka chwyta mojego fiuta i prowadzi go do upływającym soków pęknięcia. Czuję, że mój kutas penetruje jej. Wewnątrz jej cipki jest ciepłe i wilgotne. Pochwa członek delikatnie otula jej miękkie ściany. Olga zaczyna się poruszać. Do podnoszenia i opuszczania, obracanie biodrami, a teraz skacze na mnie zaczerwieniona i piękne. Ona jęczy, spada na mnie, będę jechać do elementu bazowego w głębi mokrej jaskini. Obróć biodrami, masując mój kutas skurcz mięśni pochwy. W tym czasie MNU jej pełne piersi. sutki Tereblya, ciągnąc je od siebie. Ola, zagryzając wargi, rozerwana na mnie. Jej namiętnym uścisku biodrach siły mojego ciała. Użytkownik, podczas przemieszczania penetrujący na niepowodzenie, masowanie szyjki macicy. Ola kończy. Czuję to na napady skurczów pochwy, ciasny obwód mojego penisa i napięcia nóg przytulając mnie. Olga przenosi się na mnie, kończąc ponownie. I, mimo dziką przyjemność tym szalonym wyścigów, nie jest jeszcze zakończona. Widocznie wina przyczyniła.