I spojrzał na pana Johnsona jak on pieprzył moje usta

I spojrzał na pana Johnsona jak on pieprzył moje usta, moje oczy prosząc go, by ustąpił. Byłem sapiąc i dysząc. Pan Johnson był zbyt chrząkanie jako pchnął jego kogut głęboko w ustach. Byłem rozpylania, odruch wymiotny, zdesperowany.
2
Nagle chwycił mnie za włosy i pociągnął mnie do kanapy. Pan Johnson rzucił mnie twarzą w dół na kanapie, a potem mnie okrakiem. Otworzył szufladę na stolik i ku mojemu zdziwieniu miał butelkę balsamu. On slathered balsam na jego potwór kogut i wstrzykiwane duży porcji z chłodnym balsam na moją spaloną gorącej dole i między policzki tyłek. „Trzeba nauczyć się zrelaksować sex randki – z kobietami, miód dzieckiem i podjąć kogut taty jak dobry dziewczynki”, szepnął mi do ucha. W głowie kręciło od mylące i ekscytującą mieszanką pana Johnsona zasilania, sterowania, siły i dominacji i małych objawów łagodnego czułością. On miał ochoty tata nigdy nie miałem i zawsze chciał.

„Och, tato, proszę, aby mi Pretty Baby”.

Pan Johnson delikatnie masować mokry, zimny płyn na moich policzkach ass rundy, przynosząc ulgę w sizzling hot skórę z jego klapsy. I jęczała w ekstazie i ulgi, gdy płyn chłodzący pryskał więcej na mojej biednej dołu.

Zacząłem odczuwać marzycielski i zrelaksowany. Który zakończył się nagle, jednak kiedy pan Johnson zaciął mu środkowy palec do mojego dołu. Czułem ogromny. Zaczął ją pracę wokół, popychając go, wyciągając go, rytmicznie, dostając moje biodra do poruszania sex randki – z kobietami się w synchronizacji z dłoni. Jego druga ręka cupped wokół mojej szyi, dzięki czemu czuję się zupełnie i całkowicie na jego łasce. Mógł przecisnąć i zabij mnie w sekundę, został w międzyczasie dając mi najintensywniej bolesną przyjemność, jaką kiedykolwiek doświadczyłem, ponieważ chwila nadeszła, kiedy poślizgnął się palcem i następny ciąg był jego grubsze, twardsze cock penetrujące moje virgin dno. I nie mógł pomóc, ale yelp się krzyk. Jego ręka przeniosła się z mojego gardła na ustach i użył go stłumić moje krzyki. Byłem w bólu, tak, ale krzyki były tak wiele przyjemności jak ból.

„Zabierz swoją karę, mała suka skarbie”. I dyszała i płakał. Więcej wepchnięcie. „Slutty trochę dziewczęcy złodziej”.

„Proszę, tato, nie,” błagałam. Ale trzymał się jego pchnięć i moi jedynym sposobem przetrwania było dołączyć swój rytm i poruszać się w zgodzie z jego in i out penetracji mój chłopcze cipki. Chociaż relaks był najdalej rzeczy z mojego umysłu, zacząłem biorąc głęboki oddech sex randki z dziewczynami i świadomie rozluźnione mięśnie zwieracza

„Tak, tato, zrób mi, tato”, byłem całkowicie zauroczony dotyk wielki twardy kutas pana Johnsona przenikliwym moją dziewiczą dupę. Chciałem niczego więcej niż do poddania się jego władzy i czuć jego pasję. I był rzeczywiście trochę dziwka Daddy Johnsona.

Pchnął głęboko wstrząsnęły jego ciało i spazmatycznie, kiedy przyszedł w gigantyczne tryska głęboko w moim cunt chłopca. Przewrócił się mnie. I nie mógł pomóc, ale ciężko oddychać z podziwem na wielkość jego kogut i przepych jego mięśni, ciemne ciała.

„Zatańcz dla kamery, Chrissy.” Kamera została jeszcze uruchomiona. „Użyj balsam na siebie.”

I rozpoczął się powolny taniec brzucha sex randki z dziewczynami, wszystkie biodra, jak rozmazany balsam na moją szczupłą tułowia, moje sutki i aż znalazł moje ręce moje własne twarde kurek. I gładził się jak kołysała biodrami, czując się tak sexy pod okiem pana Johnsona i aparatu rejestrującego mnie. „Cum dla mnie,” rozkazał. I obrócił moje biodra jak pogłaskała mojego fiuta. Trzymał videotaping jak przyniosłem się do orgazmu.