Drzwi do pokoju

Pewnego lata, późno w nocy, przybywszy ostatni pociąg do miasta, zatrzymałem się w hotelu. Definiujemy mnie w pokoju, który był już lokatorem. Drzwi do pokoju otworzyły się przez młodego człowieka, przystojny przystojny mężczyzna z niebieskimi oczami i pięknym prostym wąsami. Spełnione. Był oficerem dawnej podróży miasta. Mówimy o tym, o tym, a ja zobaczyłem w nim zainteresowaną rozmówcę. Mimowolnie, zauważyłem, że chętnie by podnieść się zmieniło mnie wątki roześmiał się oferty pan wesoło spojrzał mi w oczy, a potem powiedział, wzmacniając pat po ramieniu i biorąc mnie za rękę.

Było oczywiste, że ucieszył cię poznać. Zasugerował, zauważając poznać. Szybko i zręcznie zakrył prostą tabelę, posadził mnie i usiadł naprzeciw niego.

Spojrzałem na niego i po raz pierwszy czułem się jak moje serce rodzi się z jakiegoś szczególnego stosunku do mojego nowego znajomego. I analizowane twarz, usta, wąsy. Patrzę w oczy. Jestem tak zadowolony, że to rozważa, że ​​czasami ja przestałem słyszeć mowę. W niemym filmie, widziałem tylko mimika, gesty, oczy błyszczały. I coraz częściej się na myśli, że chwała (to było jego imię oferty pan) jest całkowicie wchłaniany w jedności ze mną, że jest wielka przyjemność daje mi kanapkę lub wypełnić pustą szklankę.

asian-1238553_1280

I pławił się w jego uwagi i opieki. Nigdy przedtem tak mnie nikt nie traktuje. Przyjemne emocje coraz skurczył się moje serce i myśli mylić. Kiedy moja uwaga została zaangażowana ponownie, dziękuję mówił o filmie widział niedawno. Opisując historię wspominał, jak bohater filmu poznał błękitu.

Mówiąc to, patrzył na mnie intensywnie, starając się odgadnąć, jak będę reagować na to, co zostało powiedziane. Jestem na wzmiankę o błękicie, czułem podniecenie i zakłopotanie, spuścił wzrok. Chwała skierował rozmowę na inny temat, ale zauważyłem, że on też był zmieszany. W zamieszaniu, wydajność energii i entuzjazmu.

Jakiś czas minął, a ja czułem nogi Chwały, jakby przez przypadek, przeniósł się pod stołem do kopalni i oparł się na niej, nie chcąc się wycofać. Pochodzący gdzieś na dole, fala zadowolenia wzrosła. Mam na myśli nie było zdjąć nogę. I uparcie go w tym samym miejscu i nie mógł pomóc oferty pan, ale zauważ, jak wypiekami na twarzy grał na Chwały. Wyciągnął drugą nogę, a ja znalazłem się w szponach otoczeniu.

Byłem tak zadowolony, że nie wie, co robić i postanowiliśmy dać całą chwałę przypadkowi. Po nasze stopy są podłączone, należy wywołać przyspieszone tempo, ale potem pierwsze doświadczenie intymności coraz bardziej opanowane przez nas. Coraz częściej mamy pęd do innych milczących poglądów każdy, który nie mógł nie wpłynąć na emocje doświadczane przez nas.