Cóż, jeśli czujesz, że to, co należy zrobić

„Cóż, jeśli czujesz, że to, co należy zrobić, to idź do niego, mamy za sobą. To rzadkie młodzi ludzie odejść w tak młodym wieku, więc dlaczego nie. Tak długo, jak masz plan gry będzie w porządku, ale jeśli kiedykolwiek czegoś potrzebował, nie wahaj się zadzwonić do nas, „Marie powiedział.

„Mamo, tato,” Chris przerwał. „Steph i ja zdecydowaliśmy, że będziemy też idziemy z nimi.”

Marie od razu zwrócił się do nich. „Masz to, co? Nigdy nie powiedział nic o Nigdzie! ”

„Wiemy, chcieliśmy poczekać, aż wszyscy byliśmy pewni nic mówić. Wszyscy rozmawiali o tym przez chwilę, a czterech z nas są zamiar zrobić skok do nowego miasta. ”

girl-254708_1280

Zapytał Jim „Każdy szczególności powód, dla którego zdecydował się odejść, lub po prostu chcesz wyjść na własną rękę, jak Rita i Randy?”, W pełni świadomy prawdziwego powodu chcieli opuścić.

„Widzieliśmy okazję, gdy Rita ogłoszenia kobiet – seks ogłoszenia i Randy powiedział, że chciał odejść, więc postanowiliśmy skoczyć na nim też. Wszystko pójdzie o wiele łatwiej, jeśli jest nas czterech w nowym mieście, a nie dwa. Wydatki będą łatwiejsze i możemy zachować siebie z dala od kłopotów, „Stephanie.

„Do diabła, jeśli jesteś w ruchu, a następnie wszyscy powinniśmy przejść do Seattle za” Dana żartował.

„Tak, jak często planujesz odwiedzić? Więcej niż pięć razy w roku mam nadzieję, „Marie powiedział.

„Wrócimy często, to zaledwie dwanaście godzin, co możemy zrobić, to takie proste,” powiedział Chris.

„Wierzę, że mogę skrócić ten kawałek,” Pan Jennings powiedział. Mój helikopter może doprowadzić cię tu z powrotem, najbardziej zajęłoby w obu kierunkach jest godzina max. ”

„Po prostu stało się śmigłowiec w trybie gotowości, to jest niesamowite,” Rita powiedziała.

„Trzymam jeden lub dwa w okolicy, jeśli muszę gdzieś szybko. Tak długo, jak mam głowy do góry mogę mieć spotkanie helikoptera na lotnisku i śmigać cię z powrotem do Kalifornii. ”

„Dzięki Panie Jennings, ale nie uważasz, że jeden wystarczy nam już?”, Zapytałem.

„Uratowałeś życie mojej córki, mogę dać ci cały mój majątek i że wciąż nie wystarczy. Te małe przysługi są najmniej mogę zrobić. ”

„Cóż bylibyśmy głupcami, aby wybrać dwunastu godziny jazdy ponad godzinę przejażdżki helikopterem,” Rita powiedziała.

„Moglibyśmy się tam i odwiedzić Fakbuk – sex spotkania też zobaczyć, jak żyjesz tam”, Ashley.

„Mogliśmy wszystko przyjdzie i cię odwiedzić, może nie w tym samym czasie, ale może i na dni, nie możemy przyjść do Ciebie może można wszystko przychodzą do nas,” mama powiedziała.

„To co słyszę, to wszyscy jesteśmy ok z czterech z nas będzie do Seattle?”, Zapytałem.

„Nie jestem w porządku, dopóki mamy pełną dyskusję o tym później,” Becky powiedział.

„Wszyscy jesteśmy trochę zaniepokojony i przerażony dla Ciebie, ale myślę, że jesteśmy w porządku z nim,” Jim.

„To dobra wiadomość!” Stephanie. „Daj spokój, nie możemy być jedynymi z dobrą nowiną.”

„Cóż, wszyscy jesteśmy przeprowadzka do domu Ashley. Od zawsze jesteśmy tam i tak doszliśmy do wniosku, że o wiele łatwiej jest po prostu buda się ze starą piłkę i łańcucha, „Carina powiedział.

„Jesteś wszystkim porusza się w? To wszystko będzie nieskończona catfight na ubrania, czas, łazienka, filmy do obejrzenia, miejsca, rzeczy, włosy, wszystko seks! Ale powodzenia mam nadzieję, że to działa, „Chris żartował.

„Wiele łazienki, a każdy ma własną garderobę, materiały kosmetyczne, i wszystko co powiedziałeś. Będziemy całkiem nieźle, przez większość czasu, „Dana powiedział.

„Tak długo, jak nie wyciągnę moje ubrania z tymi potworami, będziemy w porządku,” Becky powiedział. „